Stowarzyszenie Ruch Społeczny "Praca-Pokój-Sprawiedliwość"
ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa
NIP:  9512122320; Regon: 015809750; KRS:0000215425
Konto: PKO BP S.A. X O/Warszawa  42 1020 1013 0000 0202 0147 0244

 

Zarząd:

Andrzej Ziemski - prezes
Kazimierz Treger - wiceprezes
Czesław Kulesza - sekretarz generalny
Daniel Mieniewski - skarbnik
Jacek Kłopotowski

Komisja Rewizyjna:

Janusz Ptaszkiewicz - przewodniczący
Maria Nowak - Dzierżyńska
Sylwester Szafarz

 

Polityka prywatności

Wchodzące w życie w dniu 25 maja 2018 roku Ogólne Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego o Ochronie Danych Osobowych – RODO – dotyczące ochrony osób fizycznych w procesie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu takich informacji) nakłada na nas obowiązek poinformowania Państwa o o sposobie zabezpieczenia i wykorzystywania danych osobowych przez naszą organizację.

Poniżej przedstawione informacje mają charakter informacyjny i nie wymagają podejmowania przez Państwa żadnych działań. Umożliwiają nam jedynie nieskrępowany kontakt z Państwem.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Administrator danych osobowych jest Stowarzyszenie „Praca- Pokój-Sprawiedliwość” (z siedzibą w Warszawie przy ul. Chmielnej 2) wydawca periodyku „Przegląd Socjalistyczny”.

Powstałe w 2004 roku stowarzyszenie Ruch Społeczny „Praca-Pokój-Sprawiedliwość” (www.rs.org.pl ) jest organizacją pozarządową, której nadrzędnym celem jest popularyzowanie dorobku niepodległościowego ruchu socjalistycznego oraz dbałość, aby idee związane z tradycją Polskiej Partii Socjalistycznej były kontynuowane i znalazły należyte miejsce w codziennych działaniach polskiej lewicy. Głównym formą działalności Stowarzyszenia jest wydawanie periodyku „Przegląd Socjalistyczny” (www.przeglad-socjalistyczny.pl ).

Wszelkie dane osobowe (zarówno dotyczące członków Stowarzyszenia, jak i współpracowników redakcji) przechowywane są – w siedzibie redakcji w Warszawie, przy ul. Reniferowej 35. W sprawie chęci zmiany lub wycofania pozwolenia na ich wykorzystywanie przez Stowarzyszenie bądź redakcję prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Przetwarzanie danych
Państwa dane osobowe pozyskaliśmy w wyniku dotychczasowej współpracy. Zgodę na ich wykorzystywanie daliście Państwo podczas naszej dotychczasowej współpracy (przynależność do Stowarzyszenia, współpraca z redakcją, czy składanie zamówienia na zakup wydawanego przez nas periodyku.
Państwa dane są przetwarzane w celu wysyłania zaproszeń na zebrania, odczyty, czy przy doręczaniu zamówionych egzemplarzy „Przeglądu Socjalistycznego”.

Prezes Stowarzyszenia – Andrzej Ziemski
Sekretarz generalny – Czesław Kulesza