Stowarzyszenie  "Porozumienie Socjalistów"
ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa
NIP:  9512122320; Regon: 015809750; KRS:0000215425
Konto: PKO BP S.A. X O/Warszawa  42 1020 1013 0000 0202 0147 0244

www.rs.org.pl e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zarząd:

Andrzej Ziemski - prezes
Kazimierz Treger - wiceprezes
Czesław Kulesza - sekretarz generalny
Zbigniew Dymke - skarbnik
Marta Kościelecka
Jan Herman
Piotr Lewandowski

Komisja Rewizyjna:

Jacek Kłopotowski - przewodniczący
Janusz Ptaszkiewicz
Sylwester Szafarz

Lista członków Rady Konsultacyjnej

1.    Prof. Maria Szyszkowska
2.    Bogusław Gorski
2.    dr Andrzej Ziemski
4.    dr Jerzy Stefański

5.    dr Daniel Mieniewski
6.    Czesław Kulesza
7.    Andrzej Sabaturski
8.    Marek Klimczak
9.    Jacek Zdrojewski
10.   Leszek Szymańczyk
11.   dr Bolesław Borysiuk
12.   Anna Grodzka

 

Polityka prywatności

Wchodzące w życie w dniu 25 maja 2018 roku Ogólne Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego o Ochronie Danych Osobowych – RODO – dotyczące ochrony osób fizycznych w procesie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu takich informacji) nakłada na nas obowiązek poinformowania Państwa o o sposobie zabezpieczenia i wykorzystywania danych osobowych przez naszą organizację.

Poniżej przedstawione informacje mają charakter informacyjny i nie wymagają podejmowania przez Państwa żadnych działań. Umożliwiają nam jedynie nieskrępowany kontakt z Państwem.

INFORMACJE DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Administrator danych osobowych jest Stowarzyszenie „Praca- Pokój-Sprawiedliwość” (z siedzibą w Warszawie przy ul. Chmielnej 2) wydawca periodyku „Przegląd Socjalistyczny”.

Powstałe w 2004 roku stowarzyszenie Ruch Społeczny „Praca-Pokój-Sprawiedliwość” (www.rs.org.pl ) jest organizacją pozarządową, której nadrzędnym celem jest popularyzowanie dorobku niepodległościowego ruchu socjalistycznego oraz dbałość, aby idee związane z tradycją Polskiej Partii Socjalistycznej były kontynuowane i znalazły należyte miejsce w codziennych działaniach polskiej lewicy. Głównym formą działalności Stowarzyszenia jest wydawanie periodyku „Przegląd Socjalistyczny” (www.przeglad-socjalistyczny.pl ).

Wszelkie dane osobowe (zarówno dotyczące członków Stowarzyszenia, jak i współpracowników redakcji) przechowywane są – w siedzibie redakcji w Warszawie, przy ul. Reniferowej 35. W sprawie chęci zmiany lub wycofania pozwolenia na ich wykorzystywanie przez Stowarzyszenie bądź redakcję prosimy o kontakt e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Przetwarzanie danych
Państwa dane osobowe pozyskaliśmy w wyniku dotychczasowej współpracy. Zgodę na ich wykorzystywanie daliście Państwo podczas naszej dotychczasowej współpracy (przynależność do Stowarzyszenia, współpraca z redakcją, czy składanie zamówienia na zakup wydawanego przez nas periodyku.
Państwa dane są przetwarzane w celu wysyłania zaproszeń na zebrania, odczyty, czy przy doręczaniu zamówionych egzemplarzy „Przeglądu Socjalistycznego”.

Prezes Stowarzyszenia – Andrzej Ziemski
Sekretarz generalny – Czesław Kulesza